PDF İNDİR | KİTAP HOBİ
Çocuk Kitapları

Çocuk Kitapları pdf indir

Zülfü Livaneli Kitapları Neler

Zülfü Livaneli, bir politikacı, bir yazar, bir yönetmen ve aynı zamanda bir müzisyen. Zülfü Livaneli bizler için çok değerli sanatçılarımızdan birisidir. Kendisini fazlası ile geliştirmiş, tek bir alan ile yetinmemiş birden fazla alanda en iyisini başarmış sanatçılarımızdandır. 20 Haziran 1946 yılında Konya’da dünyaya gelen yazarımız küçük yaşlarda müzik ile ilgilenmeye başladı. Politik duruşu ve siyasi görüşü nedeni ile 1971 yılında yaşanan darbe ile cezaevine girdi. 1972 yılında ise Türkiye’yi terk ederek İsveç’e yerleşti.

 Stockholm’de müzik eğitimi alan sanatçımız 1973 yılı itibari ile ilk albümünü çıkarmış oldu. Film müzikleri yazarak yavaş yavaş yazarlığa başlayan sanatçımız bu süre zarfında bir de film çekerek her geçen gün kendisini geliştirmeye devam etti. Zülfü Livaneli kitapları genel olarak siyasi görüşleri üzerine yazılmıştır. Görüşlerini ve düşüncelerini söylemekten asla çekinmeyen yazarımız kitaplarında da bu tür konuları işlemiştir. Zülfü Livaneli kitapları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Fikir sahibi olmanız için bizler de birkaç tanesini aşağıda sizler ile paylaşacağız.

 Zülfü Livaneli’nin Günümüze Kadar Yayınlanan Kitapları

 

Zülfü Livaneli Kitapları, Atatürk başta olmak üzere, meslektaşlarını ve siyasi görüşlerini konu alır. Aldığı cezanın yıldıramadığı, kendi düşüncelerini söylemekten çekinmeyen bir yazarımızdır.

 Arkadaşıma Veda kitabında Zülfü Livaneli bir kurtuluş destanını konu almış ve okuyucuları ile buluşturmuştur. Bu kitap yardımcısı olan Salih Bozok’un dilinden dahi kurtuluşumuzun kahramanı Mustafa Kemal Atatürk’ün hayat hikâyesini, içleri vatan sevgisi ile dolup taşan iki arkadaşın, vatanları ile ilgili tüm hayallerini gerçekleştirme masallarını konu almıştır. Kendi dilinden Atatürk’e duyduğu sevgi ve sonsuz saygıyı dile getirmiştir.

  • Atatürk’ün İzinde kitabında ise okuyucularını düşünmeye, yazmaya, okumaya ve üretmeye davet etmiş yazarımız. Arkadaşıma Veda kitabının bazı bölümlerine bu kitabında da yer vererek örnekler göstermiştir.
Premium Silinen Linkler için ( Linke gidip ücretsiz Bir Programı Telefonunuza İndirip İndirme Linkine Gidebilirsiniz.) :  Premium Silinen linkler için indir 
KİTABI PDF OKUMAK VE İNDİRMEK  İÇİN: Kitap Hobi Kitap İndir
Yandex İndir :  Disk Yandex 
Google Drive İndir :  Google Drive 
Rar olarak İndir :  Pdf.rar indir 

pdf indir,kitap indir,ücretsiz kitap indir,online oku,kitap oku,e kitap,e-kitap,epub indir,ekitap indir

Kitap indirme linklerini yenilemek ve açmak için aşağıdaki bağlantıdan devam ediniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

kitap ücretsiz , ücretsiz indir, epub oku, ücretsiz kitap oku

Ücretsiz kitap indirmek istemez misiniz? sizler için veritabanlarından çektiğimiz kitapları sizlere aktarıyoruz.
%d blogcu bunu beğendi: