PDF İNDİR | KİTAP HOBİ
Çocuk Kitapları

Küçük Şeyler

Kitap hobi Çocuk Kitapları pdf indir

 

Küçük Şeyler Kısa Özet

Avustralyalı illüstratör Mel Tregonning imzalı Küçük Şeyler, kendi sıradan dünyasında yaşayan sıradan bir çocuğun kaygılarla dolu günlük yaşamını, evrensel bir hikâyeye dönüştürerek sadece çizgiyle anlatıyor.

Hikâyeyi çizgiyle buluşturan Desen Yayınları yine çok çarpıcı bir grafik roman ile okurlarını selamlıyor. Mel Tregonning imzalı Küçük Şeyler, kitabın ana kahramanı üzerinden, okulda başarısız oldukça kaygılanan; arkadaş edinmekte, ortama ayak uydurmakta zorlanan her çocuğun sesi oluyor. Kitap, her okuyuşta farklı duygular uyandıran içten öyküsüyle insanların içine işliyor.

Mel Tregonning, tek bir sözcüğe ihtiyaç duymadan kitaplaştırdığı Küçük Şeyler’de, insanın ruhunu içten içe kemiren kaygı ve endişe duyguları üzerine keskin hatlarla çizilmiş gri bir dünya resmediyor.

Benliğimizi saran karanlık düşüncelere inatla, hayatta insanı mutlu edebilecek bazı küçük şeylerin de var olabileceğini anımsatan bu sessiz kitap, korkularıyla baş başa kalan küçük bir çocuğun naif dünyasına muazzam bir geçit açarak, mutsuzluk, kaygı, depresyon, kalp kırılması ve kayıp gibi farklı hislere değiniyor.

Desen Yayınları etiketiyle raflarda yerini alan Küçük Şeyler, özel ciltli baskısı ve kuşe kâğıda basılı büyük boy siyah-beyaz resimleriyle koleksiyon değeri taşıyor.

Yaşamınızdaki sessiz anlara ses vererek yüreklerinizi ılıtan Küçük Şeyler, okurları kendi varlıkları ile yüzleşmeye davet ediyor…

KİTABI PDF OKUMAK VE İNDİRMEK  İÇİN: Kitap Hobi Kitap İndir
Yandex İndir :  Disk Yandex 
Google Drive İndir :  Google Drive 
Rar olarak İndir :  Pdf.rar indir 

pdf indir,kitap indir,ücretsiz kitap indir,online oku,kitap oku,e kitap,e-kitap,epub indir,ekitap indir

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

kitap ücretsiz , ücretsiz indir, epub oku, ücretsiz kitap oku

Ücretsiz kitap indirmek istemez misiniz? sizler için veritabanlarından çektiğimiz kitapları sizlere aktarıyoruz.
%d blogcu bunu beğendi: